עלות מדריך או עלות מדריך טרקים בנפאל/קטמנדו/טרקים פורטרגייד/תאמל

עלות מדריך או עלות מדריך טרקים בנפאל

כמה עולה המדריך או מדריך הטרקים בנפאל/קטמנדו/תאמל?

הוא הודיע לך, מועצת התיירות של נפאל (NTB) החליטה לאסור ולסגור את (FIT) טרקרים בודדים בחינם בנפאל החל מה- 01.אפריל.20223. על פי הצהרת מועצת התיירות של נפאל 30% FIT היו טרקים בנפאל והם קיבלו את הבעיה של ללכת לאיבוד ללא מדריך טרקים. זה היה חסר ביטחון לחלוטין וסיכון כי מועצת התיירות של נפאל כפתה עדיפות לבטיחות. נכון לעכשיו, אתה מקבל את אישור הטרקים ומדריך הטרקים שלך דרך סוכנויות הטרקים המקומיות המורשות בנפאל. כמו קודם אתה לא מקבל את עצמך היתר טרקים מדריך טרקים. עברו דרך סוכנויות הטרקים. מעל המתואר על בסיס כללי NTB, Enjoy Nepal Treks Expedition & Tours (P) Ltd היא סוכנות טרקים מקומית נפאל ומוסמכת לארגן מדריך טרקים, פורטר, פורטרגייד לצד מארגן את היתר הטרקים שלך, TIMS בכל אזורי הטרקים בנפאל. מדריך טרקים הוא חובה או חובה לשכור כאשר אתה טרק בנפאל עכשיו, ולכן כסוכנות טרקים חוקית אנו מספקים לך מדריך טרקים בנפאל. עלות המדריך שלנו או עלות מדריך טרקים בנפאל שהיא כמו מפוח:-

עלות מדריך הטרקים שלנו היא ליום 27$ (בעלות זו, אנו כוללים מדריך טרקים למשכורת יומית / ביטוח מדריך טרקים / לינה מדריך טרקים / ארוחות מדריך טרקים ואיננו כוללים תחבורה מדריך טרקים) עלות הובלת מדריך טרקים מתבקשת ללקוחות תמורת תשלום נוסף.

עלות Trekking Porterguide שלנו היא ליום 25$ (בעלות זו, אנו כוללים טרקים Porterguide ליום משכורת / טרקים Porterguide ביטוח / טרקים Porterguide לינה / טרקים Porterguide ארוחות ואנחנו לא כוללים טרקים Porterguide תחבורה) טרקים Porterguide עלות התחבורה מתבקשת ללקוחות תמורת תשלום נוסף.

עלות פורטר הטרקים שלנו היא ליום 20$ דולר ארה”ב (USD) (בעלות זו, המלון כולל שכר טרקים פורטר ליום/ביטוח פורטר לטרקים/אירוח פורטר לטרקים/ארוחות פורטר לטרקים, ואיננו כוללים תחבורה לפורטר טרקים) עלות הובלת פורטר לטרקים מתבקשת ללקוחות תמורת תשלום נוסף.

עלות מדריך או עלות מדריך טרקים בנפאל


אנו מספקים מדריך טרקים, פורטר ופורטרגייד עבור:-

אזור האוורסט: אנו מספקים מדריך טרקים, פורטר ופורטרגייד לטרקים במחנה הבסיס של האוורסט / טרקים באוורסט שלושה מעברים / טרק גוקיו / טרק מרה / מעבר אמפו לפצ’ה טרק / טרק טאשי לפצ’הה / מעל עלות המדריך המוזנח או עלות מדריך טרקים בנפאל להרפתקת המעברים הגבוהים טרקים אינם מכסים את זה העלות תהיה רק עבור הטרקים המתונים. עבור הרפתקה גבוהה עובר מדריך טרקים טרקים, פורטר ו Porterguide העלות תהיה פלוס. עבור האזור אנו מספקים מדריך טרקים, פורטר ופורטרגייד מלוקלה או פאלו. כאשר אנו מספקים לך מדריך טרקים, פורטר ו- Porterguide מלוקלה ואז תייר אינך צריך לשלם עלות הובלה עבור הצוותים הנפאלים שלך.

אזור לנגטנג: אנו מספקים מדריך טרקים, פורטר ופורטרגייד לטרק עמק לנגטנג, טרק גוסאיקונדה וטרק מורשת טאמאנג.

אזור מנאסלו: אנו מספקים מדריך טרקים, סבל ומדריך פורטרים לטרק מעגלי מנאסלו, טרק עמק צום, טרק מעבר רופינאלה וטרק גאנש הימאל.

אזור קנצ’נג’ונגה: אנו מספקים מדריך טרקים, פורטר ופורטרדרייד לטרק קנצ’נג’ונגה בנפאל.

אזור מקאלו: אנו מספקים מדריך טרקים, פורטר ופורטרגייד לטרק מקאלו.

אזור מוסטנג העליון: אנו מספקים מדריך טרקים, פורטר ופורטרטייג לטרק מוסטנג בנפאל.

אזור אנאפורנה: אנו מספקים מדריך טרקים, פורטר ופורטרדרייד לטרקים במחנה הבסיס של אנאפורנה / טרקים במסלול אנאפורנה / טרקים בגבעת גורפאני פון / טרקים מרדי הימאל / טרקים מוהארה דנדה / טרקים של חופרה וטרקים של דהולאגירי בנפאל.

אזור דולפו: אנו מספקים מדריך טרקים, פורטר ופורטרטיידר לטרק דולפו בנפאל.


למה לשכור את מדריך הטרקים בנפאל?

על פי החלטת מועצת התיירות של נפאל, חובה לשכור מדריך טרקים דרך סוכנויות טרקים מורשות בנפאל. עבור הטרקים האישיים החופשיים, היתר טרקים ו- TIMS נסגרו. מועצת התיירות של נפאל ו- TAAN אישרו לסוכנויות טרקים חוקיות מקומיות לארגן את היתר הטרקים, TIMS לתיירים טרקים ולארגן את מדריך הטרקים. בהתבסס על הצהרה זו, סוכנות הטרקים שלנו מוסמכת לארגן מדריך טרקים, פורטר ופוררגייד עם אישור טרקים ו- TIMS עבור התיירים טרקרים בנפאל.

-אנו מספקים ניסיון, מאומן ובעל רישיון מדריך טרקים בנפאל.

– מדריך הטרקים שלנו ידידותי, מועיל, ישר, בכושר גופני, גמיש ומקצועי.

– מדריך הטרקים שלנו, פורטר ופורטרגייד הם טרקים בגובה רב.

– מדריך הטרקים שלנו, פורטר ופורטרגייד כוללים ציוד טרקים היטב.

– למדריך הטרקים שלנו, פורטר ופורטרגייד יש את הידע על מסלולי טרקים.

-אנחנו גמישים עם מסלולי הטרקים שלכם.

-אנו מארגנים את היתרי הטרקים וה-TIMS שלכם.

– למדריך הטרקים שלנו, פורטר ופורטרגייד יש ביטוח טרקים על ידי סוכנות.

למה לשכור את מדריך הטרקים בנפאל?


כמה עולה היתר טרקים ועלות TIMS בנפאל?

טרקים עלות ההיתר תלויה באזורי טרקים. עבור האזורים הלא מוגבלים זה עולה Rs, 3000 / – לאדם עבור מדינות אירופה ועבור מדינות SAARC Rs, 1000 / – מועצת התיירות של נפאל ו- TAAN שינו את הכללים עבור TIMS. TIMS יהיה חיוני לכל אזורי הטרקים בנפאל. תיירים צריכים לקחת חובה דרך סוכנויות טרקים מקומיות בנפאל.

כמה עולה היתר טרקים ועלות TIMS בנפאל?


לקבלת עלות מדריך סבירה או עלות מדריך טרקים בנפאל צור קשר:-

מה סאפ: +977-9808042808 (Ras)

דוא”ל: nepalvisit52@gmail.com או info@enjoynepaltreks.com

כתובת: קפאן 12 קטמנדו נפאל

סוכנות: Enjoy Nepal Treks Expedition & Tours Pvt.Ltd.

לקבלת עלות מדריך סבירה או עלות מדריך טרקים בנפאל צור קשר:-


 

0  Comments on עלות מדריך או עלות מדריך טרקים בנפאל

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Categories

Recent Post