Nepal'de Rehber Maliyeti veya Trekking Rehberi Maliyeti/Katmandu

Nepal’de Rehber Maliyeti veya Trekking Rehberi Maliyeti

Nepal / Katmandu / Thamel’deki Rehber Maliyeti veya Trekking Rehberi Maliyeti ne kadardır?

Nepal Turizm Kurulu (NTB), Nepal’deki (FIT) Ücretsiz Bireysel Yürüyüşçüleri 01.Nisan.20223 tarihinden itibaren yasaklamaya ve kapatmaya karar vermiştir. Nepal Turizm Kurulu deklarasyonuna göre, FIT’in% 30’u Nepal’de Trekking yapıyordu ve Trekking Rehberi olmadan kaybolma sorunu yaşadılar. Nepal Turizm Kurulu’nun güvenlik için önceliği zorladığı peynir altı suyu kesinlikle güvensiz ve riskliydi. Şu anda, Trekking İzninizi ve Trekking rehberinizi Nepal’deki yetkili Yerel Trekking Ajansları aracılığıyla alırsınız. Daha önce olduğu gibi, kendinize Trekking İzninizi ve Trekking Rehberinizi almıyorsunuz. Trekking Ajanslarından geçin. NTB kurallarına dayanarak açıklananın üstünde, Enjoy Nepal Treks Expedition & Tours (P) Ltd, yerel Trekking ajansı Nepal’dir ve Nepal’in her Trekking bölgesinde Trekking İzninizi, TİMS’nizi düzenlemenin yanı sıra Trekking Rehberi, Porter, Porterguide’ı düzenlemeye hak kazanmıştır. Trekking Rehberi şimdi Nepal’de trekking yaparken kiralamak için zorunlu veya zorunludur, bu yüzden yasal Trekking ajansı olarak size Nepal’de Trekking Rehberi sağlıyoruz. Nepal’deki Rehber Maliyetimiz veya Trekking Rehberi Maliyetimiz: –

Trekking Rehberi maliyetimiz günlük 27$ ‘dır (bu maliyete günlük Trekking Rehberi maaşı / Trekking Rehberi Sigortası / Trekking Rehberi Konaklama / Trekking Rehberi Yemekleri dahildir ve Trekking Rehberi ulaşımını dahil etmiyoruz) Trekking Rehberi Ulaşım maliyeti ekstra Ödeme için müşterilerden talep edilmektedir.

Trekking Porterguide maliyetimiz günlük 25$ ‘dır (bu maliyete Trekking Porterguide günlük maaş / Trekking Porterguide Sigortası / Trekking Porterguide Konaklama / Trekking Porterguide Yemekleri dahildir ve Trekking Porterguide ulaşımını dahil etmeyiz) Trekking Porterguide Ulaşım maliyeti ekstra Ödeme için müşterilerden talep edilmektedir.

Trekking Porter maliyetimiz günlük 20$ ‘dır (bu maliyete Trekking Porter günlük maaş / Trekking Porter Sigortası / Trekking Porter Konaklama / Trekking Porter Yemekleri dahildir ve Trekking Porter ulaşımını dahil etmeyiz) Trekking Porter Taşımacılığı maliyeti ekstra Ödeme için müşterilerden talep edilmektedir.v

Nepal'de Rehber Maliyeti veya Trekking Rehberi Maliyeti


Trekking Rehberi, Porter ve Porterguide’ı aşağıdakiler için sağlıyoruz: –

Everest Bölgesi: Everest Base Camp Trekking / Everest Three Pass Trek / Gokyo Trek / Mera Trek / Amphu Lapcha pass Trek / Tashi Lapchha Pass Trek / Nepal’de yüksek geçişler macerası için Trekking Rehberi Maliyeti veya Trekking Rehberi Maliyeti üzerinde Trekking Rehberi Rehberi sağlıyoruz Trekking, maliyetin sadece Orta Düzey Yürüyüşler için olacağını kapsamaz. Bir macera için yüksek geçişler Trek Trekking Rehberi, Porter ve Porterguide maliyeti artı olacaktır. Bölge için Lukla veya Phalu’dan Trekking Rehberi, Porter ve Porterguide sağlıyoruz. Size Lukla’dan Trekking Rehberi, Porter ve Porterguide sağladığımızda, Nepalli personeliniz için herhangi bir ulaşım maliyeti ödemek zorunda değilsiniz.

Langtang Bölgesi: Langtang Valley Trek, Gosaikunda Trek ve Tamang Heritage Trek için Trekking Rehberi, Porter ve Porterguide sağlıyoruz.

Manaslu Bölgesi: Manaslu Circuit Trek, Tsum Valley Trek, Rupinala Pass Trek ve Ganesh Himal Trek için Trekking Rehberi, hamal ve Porterguide sağlıyoruz.

Kanchenjunga Bölgesi: Nepal’deki Kanchenjunga Trek için Trekking Rehberi, Porter ve Porterguide sağlıyoruz.

Makalu Bölgesi: Makalu Trek için Trekking Rehberi, Porter ve Porterguide sağlıyoruz.

Yukarı Mustang Bölgesi: Nepal’deki Mustang Trek için Trekking Rehberi, Porter ve Porterguide sağlıyoruz.

Annapurna Bölgesi: Nepal’de Annapurna Ana Kampı Trekking / Annapurna Circuit Trekking / Ghorepani Poon Hill Trekking / Mardi Himal Trekking / Mohare Danda Trekking / Khopra Trekking ve Dhaulagiri Trekking için Trekking Rehberi, Porter ve Porterguide sağlıyoruz.

Dolpo Bölgesi: Nepal’de Dolpo Trek için Trekking Rehberi, Porter ve Porterguide sağlıyoruz.


Neden Nepal’de Trekking Rehberi’ni işe almalıyım?

Nepal Turizm Kurulu kararına göre, Trekking Rehberi’nin Nepal’deki yetkili Trekking Acenteleri aracılığıyla işe alınması zorunludur. Ücretsiz bireysel Trekkerler için, Trekking İzni ve TIMS kapatıldı. Nepal Turizm Kurulu ve TAAN, Trekking İzni, Turist Yürüyüşçüleri için TIMS ve Trekking Rehberi’ni düzenlemek için Yerel yasal Trekking acentelerine yetki vermiştir. Bu beyana dayanarak, Trekking acentemiz, Nepal’deki Turist Yürüyüşçüleri için Trekking İzni ve TIMS ile Trekking Rehberi, hamal ve Porerguide düzenlemeye hak kazanır.

-Nepal’de Deneyimli, eğitimli ve lisans sahibi Trekking Rehberi sağlıyoruz.

-Trekking Rehberimiz güleryüzlü, Yardımsever, dürüst, fiziksel olarak uygun, esnek ve profesyoneldir.

-Trekking Rehberimiz, Porter ve Porterguide’ımız yüksek irtifa yürüyüşçüleridir.

-Trekking Rehberimiz, Porter ve Porterguide’ımız iyi Trekking ekipmanlarına sahiptir.

-Trekking Rehberimiz, Porter ve Porterguide’ımız Trekking rotaları hakkında bilgi sahibidir.

-Trekking güzergahlarınızda esnekiz.

-Trekking İzinlerinizi ve TIMS’inizi ayarlıyoruz.

-Trekking Rehberimiz, Porter ve Porterguide’ımız bir Acente tarafından Trekking sigortasına sahiptir.

Neden Nepal'de Trekking Rehberi'ni işe almalıyım?


 Nepal içinde Trekking İzni ve TIMS Maliyeti ne kadardır?

Trekking İzin maliyeti ve trekking alanlarına bağlıdır. Kısıtlanmamış alanlar için maliyeti Rs,3000 / – Avrupa ülkeleri ve SAARC ülkeleri için kişi başı Rs,1000 / – Nepal Turizm Kurulu ve TAAN, TIMS kurallarını değiştirdi. TIMS Nepal’deki tüm Trekking Alanları için gerekli olacaktır. Turist Yürüyüşçülerinin Nepal’deki Yerel Trekking Ajansları aracılığıyla zorunlu olmaları gerekir.

Nepal içinde Trekking İzni ve TIMS Maliyeti ne kadardır?


Nepal’deki makul Rehber Maliyeti veya Trekking Rehberi Maliyeti için Bize ulaşın: –

What’sapp: +977-9808042808 (Ras)

E-posta: nepalvisit52@gmail.com veya info@enjoynepaltreks.com

Adres: Kapan 12 Katmandu Nepal

Ajans: Enjoy Nepal Treks Expedition & Tours Pvt.Ltd

Nepal'deki makul Rehber Maliyeti veya Trekking Rehberi Maliyeti için Bize ulaşın: -


 

0  Comments on Nepal’de Rehber Maliyeti veya Trekking Rehberi Maliyeti

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Categories

Recent Post