Náklady na sprievodcu alebo náklady na trekingového sprievodcu v Nepále

Náklady na sprievodcu alebo náklady na trekingového sprievodcu v Nepále

Koľko stojí sprievodca alebo turistický sprievodca v Nepál /Káthmandu/Thamel?

Nepálska rada pre cestovný ruch (NTB) sa rozhodla zakázať a zatvoriť (FIT) bezplatných individuálnych trekkerov v Nepále od 01.Apríla.20223. Podľa vyhlásenia Nepálskej rady pre cestovný ruch bolo 30% FIT trekking v Nepále a dostali problém stratiť sa bez turistického sprievodcu. Bolo to absolútne neisté a riziko, že Nepálska rada pre cestovný ruch si vynútila prioritu bezpečnosti. V súčasnosti získate svoje trekingové povolenie a sprievodcu trekkingom prostredníctvom autorizovaných miestnych trekingových agentúr v Nepále. Rovnako ako predtým nedostanete svoje trekingové povolenie a turistického sprievodcu. Prejdite cez trekingové agentúry. Vyššie uvedené na základe pravidiel NTB, Enjoy Nepal Treks Expedition & Tours (P) Ltd je miestna trekkingová agentúra Nepál a kvalifikovaná na zabezpečenie Trekking Guide, Porter, Porterguide okrem vybavenia vášho trekingového povolenia, TIMS v každej trekkingovej oblasti Nepálu. Trekking Guide je povinný alebo povinný si prenajať, keď trek v Nepále teraz, preto vám ako legálna trekingová agentúra poskytujeme Trekking Guide v Nepále. Náklady na nášho sprievodcu alebo náklady na trekingového sprievodcu v Nepále, ktoré sú nižšie: –

Cena nášho trekingového sprievodcu je na deň 27$ (v tejto cene zahŕňame Trekingového sprievodcu na deň plat / poistenie sprievodcu na treking / ubytovanie v sprievodcovi trekingu / jedlo sprievodcu a nezahŕňame dopravu sprievodcu Trekingový sprievodca Náklady na dopravu sa vyžadujú klientom za príplatok.

Naša cena Trekking Porterguide je za deň 25$ (v tejto cene zahŕňame Trekking Porterguide za deň plat / Trekking Porterguide Insurance / Trekking Porterguide Accommodation / Trekking Porterguide Stravovanie a nezahŕňame dopravu Trekking Porterguide) Trekking Porterguide Náklady na dopravu sú požadované klientom za príplatok.

Naše náklady na Trekking Porter sú za deň 20$ (v tejto cene zahŕňame Trekking Porter za deň plat / Trekking Porter Insurance / Trekking Porter Accommodation / Trekking Porter Meals a nezahŕňame dopravu Trekking Porter) Náklady na dopravu Trekking Porter sa vyžadujú od klientov za príplatok.

Náklady na sprievodcu alebo náklady na trekingového sprievodcu v Nepále


Poskytujeme trekingového sprievodcu, vrátnika a vrátnika pre: –

Región Everestu: Poskytujeme trekingového sprievodcu, vrátnika a vrátnika pre Everest Base Camp Trekking / Everest Three Passes Trek / Gokyo Trek / Mera Trek / Amphu Lapcha pass Trek / Tashi Lapchha Pass Trek / nad opovrhovaným sprievodcom Náklady alebo náklady na sprievodcu trekkingom v Nepále pre dobrodružstvo s vysokými priesmykmi Trekking nepokrýva, že náklady budú len pre mierne treky. Pre dobrodružstvo vysoké priechody Trek Trekking Guide, Porter a Porterguide náklady budú plus. Pre región poskytujeme Trekking Guide, Porter a Porterguide z Lukla alebo Phalu. Keď vám poskytneme turistického sprievodcu, vrátnika a vrátnika z Lukly, potom turistov, nemusíte platiť žiadne náklady na dopravu za nepálsky personál.

Región Langtang: Poskytujeme turistického sprievodcu, vrátnika a porterguide pre Langtang Valley Trek, Gosaikunda Trek a Tamang Heritage Trek.

Región Manaslu: Poskytujeme turistického sprievodcu, vrátnika a vrátnika pre Manaslu Circuit Trek, Tsum Valley Trek, Rupinala Pass Trek a Ganesh Himal Trek.

Región Kanchenjunga: Poskytujeme turistického sprievodcu, Portera a Porterguide pre Kanchenjunga Trek v Nepále.

Región Makalu: Poskytujeme turistického sprievodcu, vrátnika a vrátnika pre Makalu Trek.

Región Horný Mustang: Poskytujeme turistického sprievodcu, vrátnika a vrátnika pre Mustang Trek v Nepále.

Región Annapurna: Poskytujeme trekingového sprievodcu, vrátnika a vrátnika pre trekking v základnom tábore Annapurna / Annapurna Circuit Trekking / Ghorepani Poon Hill Trekking / Mardi Himal Trekking / Mohare Danda Trekking / Khopra Trekking a Dhaulagiri Trekking v Nepále.

Región Dolpo: Poskytujeme turistického sprievodcu, vrátnika a vrátnika pre Dolpo Trek v Nepále.


Prečo si najať trekingového sprievodcu v Nepále?

Podľa rozhodnutia Nepálskej rady pre cestovný ruch je turistický sprievodca povinný prenajať si prostredníctvom autorizovaných trekingových agentúr v Nepále. Pre bezplatných individuálnych trekkerov boli zatvorené trekingové povolenie a TIMS. Nepálska rada pre cestovný ruch a TAAN poverili miestne právne trekingové agentúry, aby vybavili trekingové povolenie, TIMS pre turistických trekkerov a zabezpečili turistického sprievodcu. Na základe tohto vyhlásenia je naša trekingová agentúra oprávnená zabezpečiť trekingového sprievodcu, vrátnika a porerguide s trekingovým povolením a TIMS pre turistických trekkerov v Nepále.

– Poskytujeme skúseného, vyškoleného a držiteľa licencie Trekking Guide v Nepále.

– Náš turistický sprievodca je priateľský, ochotný, čestný, fyzicky zdatný, flexibilný a profesionálny.

– Náš turistický sprievodca, Porter a Porterguide sú to vysokohorskí turisti.

– Náš trekingový sprievodca, vrátnik a vrátnik majú dobre trekingové vybavenie.

– Náš turistický sprievodca, Porter a Porterguide majú znalosti o turistických trasách.

-Sme flexibilní s vašimi trasami trekingu.

– Vybavíme vaše trekingové povolenia a TIMS.

– Náš trekingový sprievodca, vrátnik a vrátnik majú trekingové poistenie od agentúry.

Prečo si najať trekingového sprievodcu v Nepále?


Koľko stojí trekingové povolenie a TIMS v Nepále?

Náklady na trekingové povolenie závisia od turistických oblastí. Pre neobmedzené oblasti to stálo Rs,3000 / – na osobu pre európske krajiny a pre krajiny SAARC Rs, 1000 / – Nepálska rada pre cestovný ruch a TAAN zmenili pravidlá pre TIMS. TIMS bude nevyhnutný pre všetky turistické oblasti v Nepále. Turistickí turisti musia byť povinní prostredníctvom miestnych trekingových agentúr v Nepále.

Koľko stojí trekingové povolenie a TIMS v Nepále?


Pre primerané náklady na sprievodcu alebo náklady na trekingového sprievodcu v Nepále nás kontaktujte: –

Čo je aplikácia: +977-9808042808 (Ras)

E-mail: nepalvisit52@gmail.com alebo info@enjoynepaltreks.com

Adresa: Kapan 12 Káthmandu Nepál

Agentúra: Enjoy Nepal Treks Expedition & Tours Pvt.Ltd.

Pre primerané náklady na sprievodcu alebo náklady na trekingového sprievodcu v Nepále nás kontaktujte: -


 

0  Comments on Náklady na sprievodcu alebo náklady na trekingového sprievodcu v Nepále

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Categories

    Recent Post