Вартість путівника або вартість путівника в Непалі/Носії

Вартість путівника або вартість путівника в Непалі

Скільки коштує путівник або путівник по Непалу /Катманду/Темелю?

Повідомляється, що Рада з туризму Непалу (NTB) вирішила заборонити та закрити (FIT) безкоштовні індивідуальні трекери в Непалі з 01.Квітень.20223. Згідно з декларацією Ради з туризму Непалу, 30% FIT були трекінгом у Непалі, і вони отримали проблему заблукати без Trekking Guide. Це було абсолютно небезпечно і ризиковано, що сироватка Рада з туризму Непалу зробила пріоритет для безпеки. В даний час ви отримуєте свій дозвіл на трекінг та гід по трекінгу через уповноважені місцеві трекінгові агентства в Непалі. Як і раніше, ви отримуєте не свій дозвіл на трекінг та путівник по трекінгу. Пройдіться по трекінговим агентствам. Вище описаного на основі правил NTB, Enjoy Nepal Treks Expedition & Tours (P) Ltd є місцевим трекінговим агентством Непалу та кваліфікованим для організації Trekking Guide, Porter, Porterguide поруч організовує ваш дозвіл на похід, TIMS у кожному трекінговому районі Непалу. Гід з трекінгу є обов’язковим або обов’язковим для найму, коли ви зараз подорожуєте Непалом, тому як легальне агентство трекінгу ми надаємо вам Путівник по трекінгу в Непалі. Вартість нашого гіда або вартість путівника в Непалі, яка є такою ж сильною: –

Вартість нашого гіда по трекінгу становить 27$ доларів США на день (у цю вартість ми включаємо Гід по трекінгу на день зарплата / Страхування гіда по трекінгу / Розміщення гіда по трекінгу / Харчування гіда по трекінгу, і ми не включаємо транспортування гіда по трекінгу) Вартість транспортування гіда по трекінгу запитується клієнтам за додаткову плату.

Наша вартість Trekking Porterguide становить 25$ доларів США на день (у цю вартість ми включаємо Trekking Porterguide на денну зарплату / Страхування трекінгу Porterguide / Похід Портергід Проживання / Трекінг Портергід Харчування, і ми не включаємо транспорт Trekking Porterguide) Трекінг Портергід Транспортні витрати запитуються клієнтам за додаткову плату.

Наша вартість Trekking Porter становить на день 20$ (у цю вартість ми включаємо Trekking Porter на день зарплату / Страхування трекінг-портера / Похід Портер Проживання / Харчування Трекінг-Портер, і ми не включаємо транспортування Trekking Porter) Вартість транспортування Trekking Porter запитується клієнтам за додаткову плату.

Вартість путівника або вартість путівника в Непалі


Ми надаємо гід по трекінгу, Портер і Портергід для: –

Регіон Евересту: Ми надаємо путівник по трекінгу, Портер і Портергід для базового табору Евересту Трекінг / Еверест Три проходи Трек / Гокіо Трек / Мера Трек / Амфу Лапча перевал Трек / вище знеціненої вартості гіда або Вартість путівника по трекінгу в Непалі для пригод з високими перепустками Трекінг не покриває, що вартість буде лише для помірних походів. Для пригодницьких високих перепусток Trek Trekking Guide, Porter і Porterguide вартість буде плюсовою. Для регіону ми надаємо Путівник по трекінгу, Портер і Портергід з Лукли або Фалу. Коли ми надаємо вам путівник по трекінгу, Портер і Портергід з Лукли, тоді туристу вам не доведеться платити будь-які транспортні витрати за ваш непальський персонал.

Регіон Лангтанг: Ми надаємо путівник по трекінгу, Портер і Портергід для треку долини Лангтанг, треку Госайкунда та шляху спадщини Таманг.

Регіон Манаслу: Ми надаємо путівник по трекінгу, портер і портергід для окружного треку Манаслу, треку долини Цум, перевалу Рупінала та походу Ганеша Гімала.

Регіон Канченджанга: Ми надаємо путівник по трекінгу, Портер і Портергід для Канченджанга Трек в Непалі.

Регіон Макалу: Ми надаємо путівник по трекінгу, Портер і Портергайд для треку Макалу.

Регіон Верхнього Мустанга: Ми надаємо путівник по трекінгу, Портер і Портергід для Мустанг-треку в Непалі.

Регіон Аннапурна: Ми надаємо путівник по трекінгу, Портер і Портергайд для базового табору Аннапурна Трекінг / Трекінг по контуру Аннапурни / Трекінг на пагорбі Горепі / Марді Гімал Трекінг / Трекінг Мохаре Данда / Трекінг Хопра та Трекінг Дхаулагірі в Непалі.

Регіон Долпо: Ми надаємо путівник по трекінгу, Портер і Портергід для Dolpo Trek в Непалі.


Чому варто найняти гіда з трекінгу в Непалі?

Згідно з рішенням Ради з туризму Непалу, Trekking Guide є обов’язковим для найму через уповноважені трекінгові агентства в Непалі. Для безкоштовних індивідуальних трекерів дозвіл на трекінг та TIMS були закриті. Рада з туризму Непалу та TAAN уповноважили місцеві легальні трекінгові агентства організувати дозвіл на трекінг, TIMS для туристичних трекерів та організувати путівник по трекінгу. Виходячи з цієї заяви, наше агентство Trekking має право організувати Гід по

-Ми надаємо досвід, навчання та ліцензію Trekking Guide в Непалі.

-Наш гід з трекінгу доброзичливий, корисний, чесний, фізично підготовлений, гнучкий та професійний.

-Наш путівник по трекінгу, Портер і Портергід вони є високогірними мандрівниками.

-Наш гід по трекінгу, Портер і Портергід мають добре спорядження для трекінгу.

-Наш трекінг-гід, Портер і Портергід володіють знаннями про трекінгові маршрути.

-Ми гнучкі з вашими маршрутами трекінгу.

-Ми організовуємо ваші дозволи на трекінг та TIMS.

-Наш гід по трекінгу, Портер і Портергід мають страхування трекінгу від агентства.

Чому варто найняти гіда з трекінгу в Непалі?


Скільки коштує дозвіл на трекінг & TIMS у Непалі?

Вартість дозволу на трекінг залежить і від районів трекінгу. Для необмежених зон це коштувало Rs,3000 / – На людину для європейських країн та для країн SAARC Rs,1000 / -Рада з туризму Непалу та TAAN змінили правила для TIMS. TIMS буде важливим для всіх трекінгових районів Непалу. Туристичні трекери повинні пройти обов’язково через місцеві трекінгові агентства в Непалі.

Скільки коштує дозвіл на трекінг & TIMS у Непалі?


Для отримання розумної вартості путівника або вартості путівника по Непалу зв’яжіться з нами: –

Що таке додаток: +977-9808042808 (Ras)

Електронна пошта: nepalvisit52@gmail.com або info@enjoynepaltreks.com

Адреса: Капан 12 Катманду Непал

Агентство: Enjoy Nepal Treks Expedition & Tours Pvt.Ltd.

Для отримання розумної вартості путівника або вартості путівника по Непалу зв'яжіться з нами: -


 

0  Comments on Вартість путівника або вартість путівника в Непалі

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Categories

Recent Post